Başarı Koçluğu / Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal Eğitimler, Performans Geliştirme, Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğitimleri, Projelere yönelik alan dahilinde danışmanlık

Başarı Koçluğu

Başarı koçluğu, yaşam koçluğunun daha dar bir odağı olmasına rağmen, başarı koçu, bireye sahip olabileceği kişisel hedefleri uygun şekilde tanımlamasına, belirlemesine ve elde etmesine yardımcı olacaktır.

 

Bazen başarı koçluğu sadece başarıya ulaşmaktan ibaret değildir, bunun yerine halihazırda yaşadığınız ezici başarılara nasıl adapte olacağınızı öğrenmekle de ilgili olabilir. Hepimiz belli bir miktar ün kazandıran ünlülerin hikayelerini duyduktan sonra, atasözünün derinliklerinden çıktık çünkü ani başarılarıyla nasıl başa çıkacaklarını ya da başa çıkacaklarını bilmiyorlardı. Büyük bir başarı koçu, başarının giriş ve çıkışlarında size rehberlik edecektir. Daha hızlı gitmek için pedala ne zaman basacağınızı ve bunun yerine kontrol, denge ve sürdürülebilirliğe odaklanmak için ivmeyi biraz bırakmanın daha akıllıca olduğunu öğrenmenize yardımcı olacaklar.

 

Her yaştan ve seviyeden sporcuya ( Siyasetciye ), mental dayanıklılık tekniklerine dayanan birebir danışmanlık seanslarımızla performansı artırımı konusunda destek oluyoruz. Sporcuların kendi potansiyellerine ulaşabilmeleri için teknik, taktik ve fiziksel çalışmanın yanı sıra mental yeteneklerini de geliştirmeleri gerekmektedir. Birebir danışmanlık seanslarımızda sporcular ile aşağıdaki konu başlıklarında çalışarak gelişimlerini hızlandırmaya ve potansiyellerine ulaşmalarında onlara takım / Ekip arkadaşı olmaya çalışıyoruz.

 

  • Hedef Belirleme

  • Odaklanma ve Dikkat

  • Motivasyon

  • Stres ve Kaygı Kontrolü

  • Zihinsel Antrenman Teknikleri

  • İletişim

  • Sakatlık ve Tedavi Süreci Desteği

  • Öz güven ve Öz saygı

  • Baskı Altında Performans

TÜRKİYE EKİBİMİZ

Erdinç Ü.
Avrupa Psikoloji Merkezi Kurucusu
Erdinç Üstündağ Avrupanın 15 Ülkesiyle çalıșan, Avrupa Psikoloji Merkezinin kurucusu. Psikoloji Danışmanı Uzman ve Yazar Erdinç Üstündağ Almanya doğumludur.
Fransa Türk Tabibler Birliği Bşk. yardımcısıdır. Psikoloji ve Kișisel Gelișim Uzmanı olarak calıșmaktadır.
Oktay C.
Akademisyen
Oktay Bey, 25 yılı aşkın tecrübesi ve aldığı eğitimlerle bedensel, zihinsel ve duygusal olarak danışanlarına yardımcı olmaktadır ve kendisinin çalışma alanları:
- Yoga
- Nefes Performansı
- Meditasyon
- Mind Fullness
- Hipno Meditasyon
- Access Bars
- EFT (Duygusal Özgürlük Tekniği),
- Theta Healing (Fiziksel, Duygusal ve Ruhsal Dinginlik Felsefesi),
- NLP (Beyin Dili Programlama)
- Yaşam Koçluğu (Sağlıklı Yaşam Tarzı Rehberliği).
Druckversion Druckversion | Sitemap
© Avrupa Psikoloji Merkezi / Zentrum für Psychologische Beratung