Online Psikolojik Danışmanlık

Günümüzün getirdiği dijital yaşama psikolojik danışmanlık hizmetlerinin de uyum sağlaması ile online Psikolojik Seanslar yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. 

Online Psikolojik Danışmanlık

 

Günümüzün getirdiği dijital yaşama psikolojik danışmanlık hizmetlerinin de uyum sağlaması ile online Psikolojik Seanslar yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle de yaşadığı lokasyon gereği terapi desteği bulamayan bireyler için uzaktan Online Psikolojik destek önemli bir fırsat olarak görülmekte, durum böyle olunca da online Psikolojik destegin işlevselliği önem arz eden bir konu haline gelmiştir.

Avrupa  Psikoloji Merkezi Erdinc Üstündag olarak 2018’den beri uzaktan psikolojik danışmanlık birimimizde online terapiye uygun olduğu anlaşılan konu ve bireylerle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  • Kekemelik Seanslari
  • Bireysel Danışmanlık & Yetişkin Psikoterapisi
  • Evlilik ve Çift Terapisi
  • Ergen Terapisi
  • Aile Terapisi

Online Psikolojik destek  Randevusu Oluşturma

Ihre Formularnachricht wurde erfolgreich versendet.
Sie haben folgende Daten eingegeben:

Online Psikolojik destek Randevusu Oluşturma

Bitte korrigieren Sie Ihre Eingaben in den folgenden Feldern:
Beim Versenden des Formulars ist ein Fehler aufgetreten. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.

Hinweis: Felder, die mit * bezeichnet sind, sind Pflichtfelder.

Online bağlantı için kamerası (webcam) olan bir bilgisayar, cep telefonu  veya tablet, kulaklık, mikrofon ve iyi bir internet bağlantısı yeterlidir. Her iki tarafin beraber belirlediği bir görüntülü konuşma uygulaması üzerinden önceden belirlenmiş randevu gün ve saatte danışanın görüntülü aramayı başlatması yoluyla gerçekleştirilir.

 

 

Druckversion | Sitemap
© Avrupa Psikoloji Merkezi / Zentrum für Psychologische Beratung